image00130 жовтня 2018 року кафедра прикладної математики і інформаційних технологій святкувала Ювілей – 40-річчя зі дня заснування. В конференц-залі музейного комплексу Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова відбулось урочисте засідання кафедри прикладної математики і інформаційних технологій, присвячене Ювілею кафедри.

Сьогодні кафедра є випусковою з трьох комп’ютерних спеціальностей: 122 – Комп’ютерні науки, 126 – Інформаційні системи і технології, 151 – Автоматизація і комп’ютерно - інтегровані технології.

У святкуванні прийняли участь: ректор Університету В. М. Бабаєв, почесний ректор Університету Л. М. Шутенко, проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та розвитку Університету Є. В. Грицьков, проректор з керівництва та координації навчально-виховної роботи О. І. Малєєв, проректор з науково-педагогічної роботи та матеріально-технічного розвитку Університету В. О. Росоха, завідувач бібліотеки Університету Н. О. Євсюкова, декани факультетів, завідувачі кафедр, гості, викладачі та співробітники, ветерани кафедри, які в різні роки працювали на кафедрі, студенти нашого Університету.

До дня святкування колективом кафедри була підготована пам’ятна виставка, розміщена в музейному комплексі. Викладач кафедри Ірина Олександрівна Гавриленко представила гостям свята основні експонати виставки.

Засновником кафедри у 1978 році був доктор технічних наук професор Євдокімов Анатолій Гаврилович. Анатолій Гаврилович очолював кафедру на протязі 27 років, був відомим вченим и Людиною з великої букви. Окремий розділ виставки присвячений соратнику професора Євдокимова, його учню і наступнику, доктору технічних наук, професору Самойленко Миколі Івановичу. Під керівництвом проф. Самойленка М. І. була відкрита спеціальність „Комп’ютерні науки” в 2015 році і кафедра стала випусковою.

У святкуванні прийняв участь струнний квартет «Ренесанс» Харківського національного академічного театру опери і балету імені Лисенка «Схід-Опера».

Урочисте засідання відкрив ректор Університету, доктор наук з державного управління, професор, заслужений будівельник України Володимир Миколайович Бабаєв.

З нагоди 40-річчя кафедри за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, якісну підготовку та виховання майбутніх фахівців ректор Університету В. М. Бабаєв нагородив почесними грамотами викладачів, співробітників кафедри та кращих студентів.

З доповіддю про історію розвитку кафедри та сьогодення кафедри про завідувач кафедри Прикладної математики і інформаційних технологій, доктор фізико-математичних наук, професор Новожилова Марина Володимирівна.

На святі виступили декан факультету менеджменту, доктор технічних наук, професор І.М. Писаревський, доцент кафедри інформаційних технологій Національного університету цивільного захисту України, кандидату технічних наук, доцент М. М. Мурін, завідувач кафедри медіасистем та технологій Харківського національного університету радіоелектроніки, кандидат технічних наук, професор В.П.Ткаченко, завідувач бібліотеки Університету Н. О. Євсюкова, аспірант кафедри ПМіІТ О. Зарицький

Зі святом кафедру привітали студенти спеціальностей Комп’ютерні науки та Системна інженерія.

Сьогодні разом Вас вітаємо,

І хочеться, щоб через сотню літ

Із захватом студенти, як і ми, кричали,

З прекрасним Ювілеєм, рідна наша ПМіІТ!

Блискучий виступ – привітання від фольклористичного колективу «Дана» студентського клубу Університету нікого не залишив байдужим.

Колектив кафедри висловлює щиру подяку Ользі Ігорівні Чуб за підтримку в організації свята!