фото 120-21 листопада у Харківському національному університеті міського господарства імені О. М. Бекетова відбулась V Всеукраїнська науково-практична конференція «Спадщина Університету. Історія. Освіта. Наука. Культура. Особистість».

Конфереція була започаткована у 2015 році Радою зі спадщини Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова в рамках багатовекторного науково-освітнього «Проєкту зі спадщини».

Урочисте відкриття Конференції розпочалося з презентації виставок зі спадщини Університету: на виставці «Літопис перемог» була представлена колекція нагород ХІІКБ – ХНУМГ ім. О.М. Бекетова з фондів Музею історії Університету, на виставці «Наукова спадщина ювілярів 2019 року» – колекція з фондів Наукової бібліотеки і Музейного комплексу Університету.

DSC03089 Дана

thumапапbnail thumмсмсмсbnail thumсммсbnail

Відкрив пленарне засідання Конференції ректор ХНУМГ ім. О. М. Бекетова – Бабаєв Володимир Миколайович. Ректор поздоровив присутніх з першим ювілеєм конференції «Спадщина Університету» та з Всесвітнім днем науки в ім’я миру та розвитку.

З привітальним словом та побажаннями наукових досягнень і професійних звершень співробітникам Університету виступив почесний гість – заступник міського голови з питань сім’ї, молоді та спорту Лобойченко Костянтин Анатолійович.

фото 2 фото 3

В урочистій атмосфері були вручені почесні відзнаки працівникам та студентам ХНУМГ ім. О.М. Бекетова.

Нагрудним знаком Міністерства освіти і науки України «За наукові та освітні досягнення» нагороджений начальник Інформаційно-обчислювального центру, професор кафедри Економіки, кандидат технічних наук, доцент Пан Микола Павлович.

фото 4

Подяками Міністерства освіти і науки України за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та плідну науково-педагогічну діяльність були нагороджені: проректор з наукової роботи, доктор технічних наук, професор, Сухонос Марія Костянтинівна; заступник декана факультету Інженерних мереж та екології міст, кандидат технічних наук, доцент, Ромашко Олександр Васильович та начальник науково-дослідної частини, кандидат технічних наук, Старостіна Альона Юріївна.

фото 5 фото 6 фото 7

Почесними грамотами Харківської обласної державної адміністрації за вагомий внесок у реалізацію завдань сучасної державної політики в галузі освіти і науки, значні трудові здобутки, сумлінну працю та високий рівень професійної майстерності були нагороджені: Коваленко Людмила Борисівна – завідувач кафедри Вищої математики, кандидат фізико-математичних наук, доцент і Шпачук Володимир Петрович – завідувач кафедри Теоретичної і будівельної механіки, доктор технічних наук, професор.

фото 8 фото 9

Почесними грамотами виконкому Харківської міської ради були нагороджені: Ільєнко Олена Львівна – завідувач кафедри Іноземних мов, кандидат філологічних наук, доцент; Задорожний Костянтин Миколайович – доцент кафедри Інженерної екології міст, кандидат біологічних наук, доцент; Дядін Дмитро Володимирович – старший викладач кафедри Інженерної екології міст.

фото 10 фото 11 фото 12

Грамотами Харківської обласної ради – декан факультету Транспортних систем та технологій, кандидат технічних наук, доцент Шпіка Микола Іванович та завідувач кафедри Філософії і політології, доктор філософських наук, професор Корженко Володимир Васильович.

фото 13 фото 14

За активну участь у проєкті «Ніч науки у Харкові 2019» 18 студентів Університету були нагороджені Подяками Департаменту по взаємодії з міжнародними агенціями та фінансовими установами Харківської міської ради.

Фото 15

Також, за традицією, Ректором вручені дипломи про присвоєння наукових звань та наукових ступенів викладачам Університету. Так, колектив науковців ХНУМГ ім. О.М. Бекетова поповнився двома докторами наук, вісьмома кандидатами наук та вісьмома професорами.

нагороди 2 нагороди

Цього року робота конференції відбувалась за двома секціями: «Дослідження архітектурно-художньої спадщини Університету» та «Дослідження наукової спадщини Університету».

виступи засідання гості

Більше фотографій