151ХНУМГ ім.О.М Бекетова, маючи майже вікову історію, отримавши статус національного університету і входячи в новий етап свого розвитку, активно робить кроки, які сприятимуть реалізації у навчальному закладі як європейського університетського духу саморозвитку, так і формуванню власної корпоративної філософії вузу.

Невід'ємною частиною у здійсненні Університетом своєї місії - є роздуми про його долю, осмислення етапів розвитку, дослідження історії діяльності, виховання поваги до спадщини минулого і збереження досягнень сьогодення. Гідний рівень Університету визначається його спадщиною і традиціями, без яких неможливо входження в наукову та культурну європейську університетську спільноту. Для подальшого всебічного дослідження історії, розвитку та збагачення традицій і досягнень університету, закладених попередніми поколіннями, для формування поваги до надбання Харківського національного університету міського господарства імені Олексія Миколайовича Бекетова та у зв’язку з прийнятим рішенням Вченої ради від 30 серпня 2014 року про збереження минулих і сучасних свідоцтв діяльності, створено «Фонд історичної, освітньої, наукової, інтелектуальної та культурної спадщини ХНУМГ ім. О.М. Бекетова».

22 грудня 2014 року відбулося перше засідання Ради "Фонду зі спадщини".

Наказ ХНУМГ №248-01 від 28.11.2014 р:

Положення про Раду "Фонду зі спадщини":

Положення про "Фонд структурного підрозділу":

Склад ради та структура "Фонду зі спадщини":

Наказ про відповідальних за фонди структурних підрозділів:

Приклад складання опису фонду структурного підрозділу:

БЛАНК ОПИСУ ФОНДУ: