фото 120-21 листопада у Харківському національному університеті міського господарства імені О. М. Бекетова відбулась V Всеукраїнська науково-практична конференція «Спадщина Університету. Історія. Освіта. Наука. Культура. Особистість».

3В Університеті відбулася IV науково-практична конференція «СПАДЩИНА УНІВЕРСИТЕТУ: Історія. Освіта. Наука. Культура. Особистість». Завершується 2018 рік. Рік, в якому колектив університету відзначив багато славетних ювілеїв. Університетська спільнота відзначила ювілеї видатних учених-педагогів, факультетів, кафедр і структурних підрозділів.

2Вислів «Шануємо минуле – будуємо майбутнє» за п’ять років існування багатовекторного проекту «СПАДЩИНА УНІВЕРСИТЕТУ: ІСТОРІЯ. ОСВІТА. НАУКА. КУЛЬТУРА. ОСОБИСТІСТЬ» став невід’ємною частиною діяльності нашого сучасного Університету. На цей час Проект зі спадщини став своєрідним брендом Університету, який суттєво відрізняє нас від інших технічних галузевих вищих навчальних закладів

1Доброю традицією стало проведення European heritage days, або Днів Європейської спадщини, які щороку проходять у вересні близько в 50-х європейських країнах, що приєдналися до Європейської культурної конвенції. Започаткована в 1991 році акція, яка мала за мету привернення уваги до культурної спадщини та її ролі у розвитку сучасного суспільства, здобула приголомшливий резонанс. В 2019 році Дні Європейської спадщини пройшли в більшості українських міст, не винятком став і Харків, який долучився до акції вже вп’яте.

vtour

Снимок экрана 2020 05 12 в 21.27.17