2Вислів «Шануємо минуле – будуємо майбутнє» за п’ять років існування багатовекторного проекту «СПАДЩИНА УНІВЕРСИТЕТУ: ІСТОРІЯ. ОСВІТА. НАУКА. КУЛЬТУРА. ОСОБИСТІСТЬ» став невід’ємною частиною діяльності нашого сучасного Університету. На цей час Проект зі спадщини став своєрідним брендом Університету, який суттєво відрізняє нас від інших технічних галузевих вищих навчальних закладів

Проєкт зі спадщини став формувати особливу корпоративну філософію університету, де повага до кожної особистості, її вкладу в розбудову університету минулого та сьогодення, увага до історичних подій, не розчиняється в метушні буднів, а дбайливо зберігається як скарб. Розуміння того, що ми є частиною неймовірного потоку розвитку сучасного Університету, де, як перли виблискують імена вчених, педагогів, співробітників як минулого так і сьогодення, дає почуття єдності всієї університетської сім’ї, впевненість та наснагу для здійснення нових звершень.

Завдяки наполегливій праці всього університетського колективу 20 і 21 листопада 2019 року вже п’ятий рік поспіль відбулася науково-практична конференція «Спадщина університету», яка в цьому році набула статусу Всеукраїнської. Це, безумовно, є певним свідченням, що університет, який впевнено наближається до свого сторічного ювілею, крокує гідним шляхом!

3

Наше майбутнє, звісно, має свої корені в нашому минулому, проте є і в теперішньому часі. І те, над чим працює наш навчальний заклад сьогодні, вже завтра стане історією. Завдяки усвідомленню необхідності досліджувати власну історію весь колектив університету долучається до закладення нових добрих традицій, якою і стала конференція зі спадщини Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова, яка за п’ять років свого існування набула певних характерних рис.


vtour

Снимок экрана 2020 05 12 в 21.27.17

Снимок экрана 2020 05 12 в 21.27.25

Снимок экрана 2020 05 12 в 21.26.17

Університет в соцмережах

Kname facebook instagramicons8 википедия 64

Ми у соцмережах

facebook 

Банер головний

ХНУМГ_100 років