3114 січня 2014 року співробітники музейного комплексу стали учасниками Всеукраїнської конференції у галузі музейної справи - «На шляху до музею майбутнього: інформаційні технології та технічні засоби в музейній роботі», що відбулася в Каразінському університеті в рамках П’ятих Луньовських читань.

Конференція об’єднала фахівців у галузі музеєзнавства Києва, Харкова, Херсону та Ялти. Захід приурочено до 95-річчя від дня народження П.Ф. Луньова.

(Панас Федорович Луньов— український педагог, музеєзнавець, мистецтвознавець, засновник і організатор Пархомівського історико-художнього музею. Крім музеєзнавчої діяльності, П.Ф. Луньов приділяв багато уваги педагогічній і краєзнавчій роботі, також він є автором низки статей із естетичного виховання, музеєзнавства, мистецтвознавства).

Тема конференції знаходиться на перетині технологій і досвіду, нових можливостей і професійних якостей. Технічні засоби дозволяють наблизити відвідувача до історії. Об’єднавши зусилля та застосовуючи нові технології, музейники зможуть підвищити якість своєї роботи. Учасники конференції наголосили, що дуже важливо, щоб представники музейних установ співпрацювали та разом робити спільну просвітницьку, наукову справу й водночас вивчали, засвоювали та поширювали нові технології. У ході роботи конференції науковці обговорили основні принципи використання інформаційних технологій та технічних засобів в роботі музею, зокрема створення віртуальних турів та сайтів музеїв, висвітили важливість інформаційної системи обліку музейних фондів тощо.

323334


vtour

Снимок экрана 2020 05 12 в 21.27.17

Снимок экрана 2020 05 12 в 21.27.25

Снимок экрана 2020 05 12 в 21.26.17

Університет в соцмережах

Kname facebook instagramicons8 википедия 64

Ми у соцмережах

facebook 

Банер головний

ХНУМГ_100 років