26 грудня 2013 в музейному комплексі університету відбувся Круглий стіл Асоціації музеїв вищих навчальних закладів м.Харкова «Університетські музеї у формуванні освітнього середовища: досвід та практика».

1Сучасні університетські музеї представляють собою групу спеціалізованих освітніх музеїв різного профілю , які не тільки зберігають спадщину навчальних закладів, а й служать підвищенню ефективності навчально-виховного процесу. Музейні зібрання вищих навчальних закладів важлива частина історико-культурного надбання регіонів.
Музеї при навчальних закладах стали першими за часом виникнення музеями освіти . Особливу роль у становленні системи вузівських музеїв зіграли перші університетські музеї, колекції яких мали не тільки навчальну , але й наукову і освітню цінність.
Учасники Круглого столу, директори та співробітники вузівських музеїв міста Харкова , з цікавістю ознайомилися з оновленою музейною експозицією Музейного комплексу ХНУМГ імені О.М.Бекетова та обговорили питання, що були важливі для кожного музейного закладу. Це питання з фондової, експозиційної та комунікаційної діяльності . Асоціація музеїв ВНЗ Харкова , активно підтримує своїх колег, переймає досвід та ділиться новими ідеями в здійсненні музейної справи.

2 3 5

8

Язык сайта