Мабуть, немає свята, пронизливішого і зворушливішого ніж 9 травня - День Перемоги. Це не просто велике свято, це День Великої Пам'яті.

 Хтось із Великих Людей похилого віку склав голову на полі бою, так і не дізнавшись, що його подвиг став тим самим вчинком, без якого картина світу назавжди залишилася б іншою. Хтось помер від ран, отриманих на війні, хтось - своєю смертю, багато після. Хтось живий і сьогодні. І в цей день ми поспішаємо привітати їх і подякувати.

На жаль, час безжально до всіх, і рік від року учасників тієї страшної війни стає все менше, однак це зовсім не привід забувати про їхні подвиги і значення, яке вони мають у всій світовій історії і кожної окремої долі. Пройде ще трохи часу і їх не залишиться зовсім, а тому дуже важливо зберегти трепетне шанобливе ставлення до цієї дати.

Обов'язково привітайте своїх близьких, коханих і просто знайомих з цим світлим, але дуже сумним святом. Із року в рік ветеранів Другої Світової війни стає все менше, а тому потрібно поквапитися розповісти їм про те, що ніщо і ніколи не буде забуто.


vtour

Снимок экрана 2020 05 12 в 21.27.17

Снимок экрана 2020 05 12 в 21.27.25

Снимок экрана 2020 05 12 в 21.26.17

Університет в соцмережах

Kname facebook instagramicons8 википедия 64

Банер головний

ХНУМГ_100 років