10129 квітня 2014 року відзначила свій ювілей наша видатна співвітчизниця, харків'янка, всесвітньо відомий скульптор, великий друг нашого Університету - Міртала Сергіївна Пилипенко.

Вітаючи пані Міртали, щиро дякуємо її за велику і нескінченну любов до рідної землі, до міста Харкова, за життєві і художні ідеали, які вона сповідує. Справою всього життя Міртали Пилипенко стало служіння мистецтву. І на цьому творчому терені вона досягла великих висот, отримавши міжнародне визнання і славу талановитого скульптора і поета.

Щедрий, самобутній талант, творча сміливість і майстерність дозволили п.Міртале в повній мірі реалізувати свій потужний творчий потенціал, домогтися заслуженого визнання, втілити в життя яскраві, цікаві проекти. Скульптор належить до плеяди нескінченно відданих улюбленій справі професіоналів, справжніх майстрів і подвижників. Її унікальне майстерність випромінює добро, світло, позитивну енергетику і дає розуміння сенсу і філософії жізні.Творчество Міртали отримало визнання в США, Європі і на Україні. У 2010 році за вагомий внесок у збереження та збагачення історико-культурної спадщини, активну діяльність у справі повернення культурних цінностей в Україну Міртала Пилипенко була удостоєна високої державної нагороди України орденом Княгині Ольги III ступеня.

102103104

На фото скульптури Міртали: "Джерело", "Прагнення", "Два прохання".

Скульптури демонструються на тлі зоряного неба, сфотографованого з космічного корабля NASA.

Сьогодні з творчими роботами видатного майстра Міртали Сергіївни Пилипенко можуть ознайомитися члени колективу і гості нашого університету. У постійній експозиції музейного комплексу демонструється колекція творчих робіт скульптора.


vtour

Снимок экрана 2020 05 12 в 21.27.17

Снимок экрана 2020 05 12 в 21.27.25

Снимок экрана 2020 05 12 в 21.26.17

Університет в соцмережах

Kname facebook instagramicons8 википедия 64

Ми у соцмережах

facebook 

Банер головний

ХНУМГ_100 років